Jestřábi v Mostu dlouho bojovali o výhru, nakonec však vezou jen bod

foto ilustrační z loňské baráže, autor L.Tesař

Prostějovští Jestřábi na hřišti Mostu dlouho vedli, dvougólový náskok však ztratili ve druhé části třetí třetiny a šlo se do prodloužení, což je deviza mosteckého týmu, který dokázal rozhodnout o své výhře půl minuty před koncem tohoto nadstaveného času a připsal si tak již čtvrtou výhru za dva body v sezóně, na Hanáky zůstal po prohře 3:2 v prodloužení jediný bod.

Skóre zápasu se otevřelo až v sedmatřicáté minutě, kdy Prostějov poslal do vedení slovenský obránce Karol Korím, ještě veseleji na straně celku ze srdce Hané bylo v minutě čtyřiačtyřicáté, kdy zvýšil Venkrbec. Domácí tým však zbraně nesložil, krátce před půlkou třetí třetiny snížil Bojer a tři minuty před jejím závěrem vyrovnal Divíšek. Když už se zdálo, že zápas dospěje k nájezdům, sestřelil Jestřáby Smolka a dva body tak díky smrtícímu finiši domácích zůstávají v Mostě, Jestřábi budou mít možnost se o další body porvat ve středu na vlastním ledě proti nevyzpytatelným Benátkám nad Jizerou.