Koktejl - Prostějov

Starý Prostějov. Sádrovna staré nemocnice Asi nejdéle jsem si tam poležela se zlomeným zápěstí - kosti mi totiž museli srovnat a tak mi prsty "vytahovali" pomocí kladek. K údivu personálu jsem spokojeně spala. Horší bylo sundávání, u ruky ok, ale když jsem měla v sádře celou nohu kvůli zlomené čéšce, odnesla jsem si domů pořádný šrám od "sádrařovy" pilky. (...
Starý Prostějov. Eso Otevírala se v roce 1985 a dala se tam koupit spousta dobrot. Já milovala párečky... (ber)  
Starý Prostějov. Školní Zajímavé je, že domy si moc nepamatuji, ale tu "silnici" plnou bláta a kaluží naprosto přesně. (ber)
Tip na výlet. Součástí olomoucké akce Rozkvetlé památky jsou i komentované prohlídky Tento rok jde o Husův sbor, kostel sv. Cyrila a Metoděje v městské části Hejčín a chrám Zvěstování Páně na Dolním náměstí. „Ve všech kostelích je připravená série komentovaných prohlídek s tvůrci jednotlivých aranžmá,“ doplnil Michal Poláček, tiskový mluvčí Výstaviště Flora...
Starý Prostějov. Majáles Pochází z roku 1990 a najdete na ní spoustu zajímavostí, mimo jiné bustu "velkého" Laďu, nebo rakev s ostatky ČSSR. Poznají se tehdejší studenti? (ber)
Starý Prostějov. Zelenina v Kostelecké Už pár let je sídlem zcela jiného sortimentu, i když má povětšinou k ovoci vztah. A změnil název, říká si Skleník. (ber) 
Pamatujete? Háčkovaní "flaškoví" pejsci Měli jsme ji doma dlouho. Byl to dárek a rodiče se nemohli odhodlat ji vyhodit. (ber)  
Pamatujete? Korálky z jeřabin Také jste navlékali malé oranžové plody na nit, abyste si z nich udělali náramek či náhrdelník? (ber)
Starý Prostějov. Školka A. Krále Chodila jsem tam já s bratrem, můj synovec a teď i praneteř. Má novou fasádu, ubyly jesle. Jedno ale zůstává, betonový "hrad", který milují děti napříč generacemi. (ber)
Tip na výlet. Univerzita Palackého v olomoucké Šantovce „Díky našemu zapojení do projektu Šantovka Star(t)s můžeme na netradičním místě představit návštěvníkům centra na tisíc kombinací studijních programů. Ať už jde o mladé lidi, kteří se rozhodují, kam zamíří po maturitě, nebo o ty, kteří by rádi vystudovali vysokou školu při...