Slyšel volání o pomoc, přivolal strážníky

Slyšel volání o pomoc, přivolal strážníky
ilustrační foto/ zdroj: privesy.eu

 

Slyšel volání o pomoc, přivolal strážníky

Prostějov (bat) Lhostejnost je cizí muži, který ve středu po osmé hodině večer zaslechl na sídlišti volání o pomoc, zvedl sluchátko telefonu a přivolal městské strážníky s podezřením, že byl pravděpodobně někdo napaden.

"Strážníci v uvedeném místě zjistili již přítomnost hlídky Policie ČR, která pomáhala cyklistovi po pádu z jízdního kola," informuje tisková mluvčí prostějovských strážníků Jana Adámková s tím, že čtyřiapadesátiletý muž se nemohl sám zvednout a proto volal o pomoc. "Tudíž se o žádné napadení či přepadení nejednalo. I přesto občanovi, který měl obavu o cizího člověka, patří poděkování," dodává Adámková. 

 

Nechali stát vozík uprostřed silnice a utekli

Prostějov (bat) Zvláštní zábavu si ve středu v nočních hodinách vybrala skupina mladíků, která dotalčila přívěsný vozík před restauraci na ulici Kostelní v Prostějově. "Vozík ponechali uprostřed vozovky a utekli," popisuje policejní tisková mluvčí Jana Adámková s tím, že hlídka mladíky neobjevila. "Přívěsný vozík nebyl poškozený. Strážníci zkontaktovali majitele, který si jej převzal," dodává.

 

Poslat nový komentář