Prošel chatu a ukradl, co mohl
Vydáno: Út, 03/11/2014 - 12:52
Trestných činů krádeže vloupáním a porušování domovní svobody se dopustil neznámý pachatel, který v pondělí 10. března vykradl chatu ve Slatinkách. Majitelé škodu spočítali na 21 tisíc korun.
Z chaty ukradl zloděj elektrickou vrtačku, z kůlny benzinovou sekačku a z nádoby na dešťovou vodu odcizil ponořené kalové čerpadlo. "Do objektu vnikl po rozpletení drátěného oplocení," upřesnil Josef Bednařík, mluvčí policie Olomouckého kraje. (red)

Poslat nový komentář