Na Vrahovické skončil pod autem další cyklista!
Vydáno: St, 07/23/2014 - 15:16
Další daň si mezi cyklisty vybrala Vrahovická ulice v Prostějově. Dnes ráno skončil po střetu s osobním autem v nemocnici dvaaosmdesátiletý muž. Utrpěl těžké zranění.
K nehodě došlo kolem půl desáté dopoledne. "Podle prvotních informací utrpěl 82letý cyklista těžké zranění, se kterým byl převezen do olomoucké nemocnice. Přesná doba léčení není v tuto chvíli známa," sdělila PvNovinkám policejní mluvčí Irena Urbánková. Alkohol u řidiče osobního vozidla vyloučila dechová zkouška, u zraněného cyklisty byl nařízen odběr krve. "Přesné okolnosti nehody, míra zavinění i výše vzniklé škody jsou předmětem dalšího policejního šetření," dodala mluvčí. (ber)
Ilustrační foto PČR

Komentáře
Pokud by tam (na Vrahovické) byla pořádná a bezpečná cyklostezka, nemuselo se to stát. Ale pan dopravní expert Vafek a město Prostějov si dává na čas. Kolik to ještě bude stát životů ?????
Jako co na tohle říct? Kolaři v PV jsou neskutečný problém.. Doprava hustá, ulice rozkopané a k tomu cyklisté.... uplně nejradši mam přesně tyhle důchodce, řídítka obalený kabelama motající se na frekventované křižovatce či silnici..... Nebudu komentovat co dělal 82letej deda na kole...
Poslat nový komentář