Stará paní se zranila, ještě ji vykradli
Vydáno: Ne, 09/21/2014 - 08:35
K sousedce, volající o pomoc, přivolal strážníky před půlnocí všímavý muž. Devětaosmdesátiletá paní se zranila po pádu, navíc zjistila, že jí někdo vykradl byt.
Strážníci vyrazili na místo spolu s hasiči. „Paní se vrátila z výletu a při vstupu do bytu tak nešťastně upadla, že nemohla vstát. Navíc si povšimla rozházených věcí a vysypaných zásuvek,“ uvedla strážník Jana Adámková.
Seniorka putovala do nemocnice, vyšetřování krádeže převzala policie. (red)
Ilustrační foto: HZS

Poslat nový komentář