V Olomouckém kraji nalezli v sobotu dva mrtvé muže

V Olomouckém kraji nalezli v sobotu dva mrtvé muže
ilustrační foto internet

 

Hned ke dvěma mrtvým mužům, kteří byli nalezeni na různých místech, a to v Javorníku na Jesenicku a ve Stříteži nad Ludinou na Přerovsku, vyjížděli v sobotu policisté v Olomouckém kraji. Médiím to sdělil krajský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Nález prvního z mužů ohlásil po páté hodině ranní 47letý muž na policii v Javorníku. „Nalezl 50letého muže z Jesenicka, který ležel před lavičkou na ulici Svatopluka Čecha v Javorníku,“ uvedl Bednařík s tím, že přivolaný lékař neshledal cizí zavinění a ve věci byla nařízena soudní pitva. Druhého muže bez známek života objevil kolem třinácté hodiny 42letý muž na pastvině za rodinným domem ve Stříteži nad Ludinou. „Tělo 63letého muže z Hranic leželo na elektrickém ohradníku, kterým procházelo 7500 voltů. Přivolaný lékař konstatoval smrt z dosud nezjištěných příčin, bez patrného cizího zavinění. Z důvodu zjištění objektivní příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva,“ dodal Bednařík.

Třetím zesnulým mohl být 24letý mladík z Olomouce. Ten se pokusil spáchat sebevraždu skokem z mostu u Olšan. Dopadl dobře, vzhledem k silné opilosti skončil na záchytce. (ber) 

Poslat nový komentář