Řidič kamionu odjel se stotisícovou kaucí. Dosud nejvyšší udělenou

Řidič kamionu odjel se stotisícovou kaucí. Dosud nejvyšší udělenou
ilustrační foto
Další fotky: 
Řidič kamionu odjel se stotisícovou kaucí. Dosud nejvyšší udělenou

V úterý v odpoledních hodinách prováděli v Oseku nad Bečvou policisté dopravního inspektorátu silniční kontrolu nákladních vozidel.  Jeden z řidičů odjel se sto tisícovou kaucí.  V našem kraji dosud v takové výši nebyla udělena.

"Policisté zastavili kamión cizího státního příslušníka a při kontrole odhalili nepovolené zařízení pro manipulaci s daty digitálního tachografu. Zařízení  zajistili a na základě porušení zákona řidiči udělili kauci ve výši 100 000 Kč, kterou cizinec na místě složil," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Přestupek byl zadokumentován a odeslán na olomoucký krajský úřad na odbor dopravy a silničního hospodářství k dalšímu projednání. "V rámci Olomouckého kraje tak vysoká kauce za porušení zákona nebyla doposud udělena," dodala Zajícová. (red)

Ilustrační foto PČR

Poslat nový komentář