Strážníci se na Dušičky věnovali prevenci
Vydáno: So, 11/04/2017 - 13:24
V uplynulém týdnu prostějovští strážníci, ve spolupráci s policisty, ve zvýšené míře prováděli kontroly hřbitovů a přilehlých parkovišť. Důvodem bylo, co nejvíce omezit případné krádeže věcí zanechaných ve vozidlech nebo přímo na hřbitově.
Každým rokem se totiž najde nepozorný občan, který na svůj majetek nedává pozor a zanechá jej bez dozoru. Přitom si neuvědomí, že právě tímhle jednáním nahrává zlodějům a může tak o své věci přijít. „Cílem strážníků a policistů bylo zabránit lapkům v páchání protiprávní činnosti. Na vozidla byly umístěny letáčky s informací, že auto není výkladní skříň," vysvětlila strážník Tereza Greplová. (red)
Foto: MPPV

Poslat nový komentář