Fabia zmizela ve výkopu. Celá!

Fabia zmizela ve výkopu. Celá!
Foto PČR
Další fotky: 
Fabia zmizela ve výkopu. Celá!

V pondělí 15. dubna 2019 před devátou hodinou řídila dvaatřicetiletá řidička osobní automobil Škoda Fabia po místní komunikaci v obci Určice. Křižovatkou s hlavní komunikací chtěla projet rovně do další místní komunikace. A skončila i s autem ve výkopu.

"Na této komunikaci vpravo za křižovatkou stál odstavený nákladní automobil Tatra, který ženě chtěla objet. Při tom si však nevšimla, že nákladní automobil stojí vedle výkopu kanalizace hloubky 4,5 metru. Při objíždění Tatry tak do výkopu s automobilem sjela. Dle provedeného šetření nebyl výkop v době nehody označen z důvodu najíždění další techniky," popsal situaci policejní mluvčí František Kořínek.

Žena při nehodě utrpěla zranění, se kterým vyhledala lékařské ošetření. Ke zranění dalších osob nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 30 tisíc korun. Alkohol u řidičky policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou.

"Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření," doplnil Kořínek. (red)

Poslat nový komentář