Střet osobáku s autobusem. Policie hledá svědky

Střet osobáku s autobusem. Policie hledá svědky
ilustrační foto
Další fotky: 
Střet osobáku s autobusem. Policie hledá svědky

Ke střetu linkového autobusu s osobním vozidlem došlo ve středu 12. února kolem půl šesté ráno (v cca 5:24 hodin) v Prostějově na ulici Svatoplukově.

„Linkový autobus jel po ulici Svatoplukově směrem k hlavnímu nádraží. Po projetí křižovatkou s ulicí Vrahovickou došlo ke střetu přední části autobusu se zadní částí před ním jedoucího osobního vozidla značky Ford C-MAX. Při nehodě nebyl nikdo zraněn," uvdla policejní mluvčí Marie Šafářová. U obou řidičů bylo požití alkoholických nápojů vyloučeno dechovými zkouškami. Škoda na autobusu byla předběžně odhadnutá na asi 10 tisíc korun a na osobním automobilu také na cca 10 tisíc korun. Okolnosti nehody, příčina i míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření.

„Prostějovští dopravní policisté se i v tomto případě obracejí s žádostí o pomoc při vyšetřování nehody na veřejnost, případné svědky, kteří v inkriminovanou dobu místem nehody procházeli či projížděli. Pomoci by jim mohla zejména svědectví cestujících z autobusu, kteří ještě před příjezdem policistů opustili místo nehody. S jakoukoli informací je možné obrátit se na linku 158," doplnila mluvčí. (red)

Foto: PČR

Poslat nový komentář