Krádeže kol se opět množí
Vydáno: So, 06/03/2023 - 20:06
Krádeže kol se opět množí
Od čtvrtka šetří policisté z prostějovského oddělení krádeže jízdních kol. Krádež oznámili poškození z ulic Bulharská a Emila Králíka.
Na prvně jmenované ulici vypáčil lapka v suterénu bytového domu vstupní dveře do kolárny a odnesl odtud pánské horské jízdní kolo značky Merida v hodnotě necelých 20 000 Kč. Taky ve druhém případě se dostal pachatel do kolárny domu a odcizil tentokrát dvě kola, jedno pánské a jedno dětské jízdní horské kolo. Majiteli vznikla v tomto případě škoda 36 000 Kč. "Oba případy šetříme pro trestný čin krádež s dvouletou trestní sazbou odnětí svobody," doplnila policejní mluvčí Miluše Zajícová. (red)

Poslat nový komentář