Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Ohnivý kohout řádil ve Lhotě pod Kosířem

Ohnivý kohout řádil ve Lhotě pod Kosířem
Škodovka zcela shořela. Foto HZS Olomouckého kraje
Další fotky: 
Ohnivý kohout řádil ve Lhotě pod Kosířem

Dva požáry, první v pátek 4. listopadu v 22:50 hodin a druhý v sobotu 5. listopadu v 2:36 hodin, likvidovaly jednotky hasičů ve Lhotě pod Kosířem. Mají spolu souvislost?
První událost byla nahlášena na operační středisko v pátek 4. listopadu 2011 v 22:50 hodin, kdy došlo k požáru Škody 105 na volném prostranství. "Na místo vyjeli profesionální hsiči z Olomouce a dobrovolní hasiči z Drahanovic a Náměště na Hané. Oheň vozidlo zcela zničil, škodu vyčíslil majitel na čtyři a půl tisíce korun," uvedla Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí HZS Olomouckého kraje.
K druhému požáru, asi 400 m vzdálenému od místa první události, vyjížděli hasiči v sobotu 5. listopadu 2011 v 2:36 hodin. Jednotky profesionálů z Olomouce a z Konice a dobrovolníci z Drahanovic a Náměště na Hané bojovaly s požárem v průjezdu rodinného domu, ve kterém bylo zaparkováno osobní vozidlo škoda Favorit. Těsně po vzniku požáru majitel vozidlo z průjezdu vytlačil, přesto jej už požár částečně poničil, ohořely plasty. Požár hasiči bez problémů zlikvidovali. "Při požáru se majitel nadýchal splodin hoření, a proto jej zdravotnická záchranná služba odvezla na ošetření do nemocnice. Rodinný dům požár nezasáhl, zakouřily ho pouze zplodiny hoření," řekla k případu mluvčí hasičů.
Ohnisko požáru našel majitel v průjezdu v botníku, přesná příčina vzniku ohně se šetří. Výše škody byla vyčíslena na 60 tisíc korun.
(red)

Místo zločinu: 
Javascript is required to view this map.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style