OBRAZEM: Čechovice přehrály Brodek o jeden gól

Foto Lubomír Kaprál

Ve 14. kole 1.A třídy hostily Čechovice na svém hřišti mužstvo Brodku u Přerova.

Za téměř letního počasí zde bylo k vidění utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byly jednoznačně lepším mužstvem hosté z Brodku, kteří velmi často ohrožovali branku domácích, hlavně z rohů a trestných kopů. Bohužel, mnohdy jim chyběla přesnější muška, a když už míč mířil mezi tři tyče, tak úspěšně úřadoval brankář Klimeš. Ve druhém poločase byla hra mnohem vyrovnanější. Po hodině hry využil střídající Jano (v té době byl na hřišti tři minuty) nedorozumění mezi hostujícím brankářem a obráncem, protlačil mezi nimi míč, který se s jistou dávkou štěstí dokutálel až za brankovou čáru – 1:0. S blížícím se koncem utkání se hosté snažili alespoň o vyrovnání, ale domácí si již jednogólové vedení uhlídali.