Hanáci jsou opět na koni. Sokol Velký Týnec - Haná Prostějov 0:2 (0:2)

Foto Petr Hanák

V předposledním kole 1. B tř. sk. B olomouckého KFS nastoupili Hanáci ve Velkém Týnci. Oba týmy hrají líbivý, útočný fotbal, a tak početná domácí návštěva viděla zápas plný gólových šancí.

Bohužel domácí měli tentokrát vychýlenou mušku a jejich střely končily vysoko nad brankou Maráka. Pokud se domácí trefili, tak byl hostující brankář na místě a vychytal tak svoji nulu. Už v 5. minutě po tlaku Hanáků se dostal k odraženému míči Krupička a střelou k tyči otevřel skóre zápasu - 0:1! Ve 24. minutě poslal dlouhý pas Mazouch na Hladkého a ten po sprintu s domácím zadákem přihrál do vápna Gáborovi. Útočník Hané udělal kličku bekovi i brankáři a do prázdné branky zvýšil - 0:2. Ve druhém poločase obě mužstva předváděla nátlakovou hru, ale žádnou šanci už nikdo nevyužil. V posledním kole nastoupí Hanáci doma v sobotu 18. 6. v 17.00 hodin proti mužstvu Haňovic. Přijďte je povzbudit!

Hodnocení trenéra Hané Prostějov Daniela Koláře: „Dnes to byl z naší strany velice dobrý výkon, když jsme většinu zápasu byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.“

Branky: 5. Krupička, 24. Gábor

Rozhodčí: Stloukal – Lasovský, Antoníček

ŽK: Mazouch (PV)

Diváků: 147

Sestava Hané Prostějov: Marák – Světlík (74. Jančiar), Ohlídal (43. Typner), Čermák, Trnavský – Hladký (88. Tesař), Krupička, Mazouch, Jakub Novák – Gábor, Cibulec

Trenér: Daniel Kolář