Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Kdo vyhrál rodinné vstupné na Sovinec na tento víkend?

Kdo vyhrál rodinné vstupné na Sovinec na tento víkend?
ilustrační foto hrad Sovinec

 

Ukázky práva útrpného a netradiční prohlídky hradní mučírny, povídky a příběhy z kláštera či šermířské souboje. To vše nabízí v době od 8. do 10. května hrad Sovinec.

8. května od 9 do 18 hodin jsou připraveny oblíbené netradiční prohlídky hradní mučírny s doprovodným sokolnickým programem. „K vidění budou ukázky práva útrpného s gotickou katovnou Ordál,“ upozorňuje hofmistr Mlok.

Na 9. a 10. května je přichystán program nazvaný Útěk z řádu. „Povídky a pikantní příběhy z kláštera představí Teátr Víti Marčíka,“ dodává hofmistr. Sekundovat mu bude skupina historického šermu Memento Mori. Famozní šermíři vystoupí na Sovinci vůbec poprvé a představí se s šermířskými šarvátkami a souboji na sekery, palcáty i meče. Těšit se můžete rovněž na divadelní a šermířskou skupinu Lucius a rovněž na výstavu historických šatů „Oděvy pěti století“.

Více formací se dozvíte na www.sovinec.cz.

A kdo vyhrál rodinné vstupné na hrad Sovinec, které čítá pětkrát vstupné pro dva dospěláky a tři děti? Tomáš Cydlík, Gabriela Bučková, Magda Kohoutová, L. Bubeníková a Roman Patkán. Gratulujeme! (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style