Hrad Sovinec zve na Past na medvěda. Soutěžte o vstupenky!

Hrad Sovinec zve na Past na medvěda. Soutěžte o vstupenky!
ilustrační foto ber

 

26. a 27. září pořádá hrad Sovinec další ze svých tradičních akcí. Tentokrát je věnována lesnictví. Soutěžte s PvNovinkami o rodinné vstupné.

,,Past na medvěda“ je lesnická akce s celodenním programem. Nabídne ukázky výcviku a příletů dravých ptáků,  Šermířskou a divadelní společnost Sígři, připomene návštěvníky nejlépe hodnocenou šermířskou komedii sezóny 2013 ,,Piráti“ a nově představí poučný příběh o zneužití práva útrpného Tortura. Profesionální Jihočeské divadlo Já to jsem odehraje pohádku pro celou rodinu Pinocchio a dětskou pohádku Kolotoč prima pohádek. „Sokolnické sdružení Dědictví s pohádkovou Babičkou zvou na pohádky pro nejmenší a na sokolnické besedy a fotografování s dravci na ruce,“ zve sovinecký hofmistr Mlok.

Hrad rovněž nabídne výstavu loveckých trofejí, lesnické soutěže pro děti a střílení z luku. Po oba dny je otevřeno od 9:10 do 18:00 hodin. Informace o programu najdete na www.sovinec.cz

Na Sovinec se můžete dostat zadarmo, pokud do 23. 9. zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, kde leží hrad Sovinec? Pro pět vylosovaných máme vstupenky pro dva dospělé a tři děti. (ber)

Poslat nový komentář