Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Sobotín 2014!

Sobotín 2014!
ilustrační foto

 

Filmový tábor pro děti Sobotín Junior je letos jubilejní, desátý. Tábor pořádá Gymnázium J. Wolkera, hlavní organizační práce spočívá na týmu z DIVADLA POINT. Programová náplň je tak bohatá, že si dokáže vybrat opravdu každý. Účastníci se vracejí, mnohdy i jako vedoucí.

Na tábor se může přihlásit kdokoli ve věku 10 – 17 let. “Samozřejmě nejlíp někdo, kdo se zajímá o filmování nebo o aktivity, které s filmováním nějak souvisejí. Například o divadlo, fotografování, výtvarnou činnost, tanec nebo hudbu. To všecko nabízíme v našich dílnách, které vedou zkušení odborníci. Takže vidíte, že nejde jenom o natáčení filmů, ale hlavní je proniknout i do toho, co všecko je k vytvoření filmu potřeba. Od vymýšlení námětu, přes napsání scénáře, výrobu kostýmů nebo masek, výběr hudby, vytvoření choreografie (když se třeba jedná o hudební klip), samotné natáčení, střih natočeného materiálu až po finální verzi, kterou vždy představujeme ve slavnostní premiéře,“ říká duše projektu Aleš Procházka.

K desátému výročí chystá tábor hned několik překvapení. Hlavní změnou je prodloužení pobytu na 11 dní. „Máme v úmyslu připravit publikaci k desátému výročí. A co ještě můžu prozradit, je, že letošní ročník bude hodně hodně barevný. Každý ročník se zaměřuje na nějaké téma, letošní bude exotické,“ dodal Procházka . Více můžete najít na webu Divadla Point http://www.divadlopoint.cz/filmovy-tabor-sobotin. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style