Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Fantom kolařů dopaden! Škoda 74 tisíc!

Fantom kolařů dopaden! Škoda 74 tisíc!
ilustrační foto internet

 

Prostějovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 22 letého muže z Prostějova, který byl obviněn ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody. 

"Tohoto protiprávního jednání se dopustil v průběhu měsíců dubna, května, června, července i srpna na různých místech města Prostějova – např. na ulici V. Špály, Krasické, Sídlišti Svobody, Palacké, Tylově, Finské, Libušince, Havlíčkově, Brněnské, Plumlovské Krapkově, Reesslově a Konečné. Zaměřoval se na jízdní kola různých druhů – trecková, horská, crossová jízdní kola, ať už dámská či pánská. Při jedné z krádeži ukradl i kolečkové brusle", uvedla k případu tisková mluvčí Policie Olomouckého kraje Irena Urbánková.

Kola poberta kradl buď ze sklepních kojí nebo ze stojanů na jízdní kola. I když byla uzamčená, hravě si s nimi poradil. Zámek přestřihl a na kolech odjel. Ty pak prodával neznámým osobám a takto získané peníze použil pro vlastní potřebu. Nekalým způsobem se tak zmocnil 16 kol. V jednom případě byl s kradeným kolem zadržen policejní hlídkou. Policisté kolo zajistili a vrátili majiteli. Patnáct kol však stačil podezřelý prodat. Celková škoda, kterou svým jednáním způsobil, byla vyčíslena na 73 500 korun.

"V průběhu tohoto týdne byl podezřelý 22 letý muž zadržen a umístěn do policejní cely. Hrozí mu až pětiletý pobyt za mřížemi. Trestní stíhání obviněného je vedeno na svobodě. Po odcizených kolech kriminalisté nadále pátrají", dodala Urbánková.

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style