Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Zloděj způsobil škodu skoro za 400 tisíc, čeká ho tvrdý trest

Zloděj způsobil škodu skoro za 400 tisíc, čeká ho tvrdý trest
ilustrační foto internet

 

Pětatřicetiletého muže z Prostějovska obvinili policisté v minulých dnech hned z několika trestných činů. Zloděj si za deset krádeží může odsedět až pět let.

Od poloviny května do poloviny září tohoto roku řádil povedený lapka hned na deseti místech v Prostějově. "Zaměřoval se převážně na restaurační zařízení, v jednom případě se vloupal do rodinného domu a 4 x do automatů – ať už parkovacích či automatů na mléko. Při svých výpravách bral převážně peníze, občas cigarety a cukrovinky, z rodinného domu pak vše, co se mu hodilo - kolečkové brusle, počítač, kameru, batoh, kabelku s věcmi a klíče od osobního vozidla Škoda Felicia, se kterým ujel i s lupem," vypočítala policejní mluvčí Irena Urbánková s tím, že muž vůz následně odstavil v poli za Čechůvkami. Celková škoda, kterou napáchal, byla vyčíslena na 385 tisíc korun.

Kriminalisté zjistili, že muž se již v minulosti dopustil obdobné majetkové trestné činnosti, za kterou byl odsouzen a potrestán. "Ve čtvrtek byl obviněn ze spáchání trestných činů porušování domovní svobody, krádeže, neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, neoprávněného užívání cizí věci a poškození cizí věci, za které mu hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi," dodala mluvčí. Policisté věc i nadále šetří. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style