Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Vietnamští dealeři pervitinu lapeni! Prodávali i v Prostějově

Vietnamští dealeři pervitinu lapeni! Prodávali i v Prostějově
ilustrační foto PČR

 

Od podzimu loňského roku měli v hledáčku olomoučtí kriminalisté „TOXI“ týmu dva muže vietnamské národnosti. Jak se později prokázalo, šlo o dealery omamných a psychotropních látek. Pervitin prodávali i v Prostějově.

„Podezřelí pachatelé během uplynulého roku měli prodat minimálně 160 gramů psychotropní látky metamfetamin zv. pervitin širšímu okruhu osob v několika městech na Olomoucku, zejména však v Olomouci, Mohelnici a Prostějově,“ uvedla krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková.

V pondělí kolem poledne proběhla se souhlasem státního zástupce realizace, při které byli oba zadrženi. Následně kriminalisté provedli domovní prohlídku v Mohelnici. V místě bydliště nalezli 40 gramů téže látky s dalšími věcmi potřebnými pro distribuci OPL. Ve středu 25. února bylo zahájeno trestní stíhání a oba dva jsou obviněni ze spáchání zvlášť závažného zločinu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. V této chvíli hrozí dealerům trest odnětí svobody v rozmezí od dvou do desíti let.

Dvaadvacetiletý cizinec byl po zahájení trestního stíhání ze zadržení propuštěn, jeho komplic ve věku osmadvacet let skončil ve vazbě. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style