Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Neviděli jste kluka? Ztratil se

Neviděli jste kluka? Ztratil se
ilustrační foto

Policie ČR územního odboru Přerov se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pohřešovaném Dominiku Macháčkovi. Patnáctiletého chlapce z Přerovska viděli rodiče naposledy 6. července v Přestavlkách.

„Pohřešovaného naposledy viděli rodiče, a to kolem 15 hodiny v Přestavlkách. Od tohoto okamžiku několikrát komunikoval zejména s rodinou pomocí SMS, ale domů se nevrátil, přestože to slíbil. Může se pohybovat na motocyklu, pravděpodobně značky Jawa 250, bez SPZ, s černou přilbou a barevnými pruhy po stranách,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková s tím, že chlapec se může pohybovat zejména v okolí Dřevohostic a Bystřice pod Hostýnem.

Dominik Macháček je vysoký 180 cm, hubené postavy. Má zelené oči, krátké, vlnité hnědo-kaštanové vlasy. Naposled měl na sobě bleděmodré triko s krátkým rukávem s různými černými nápisy na celé přední straně trika, tmavší strakaté bermudy, na kterých byly jakoby různobarevné cákance barev, dále měl u sebe bleděmodrý batoh zn. SAM, na nohou černé, vyšší kotníčkové botasky různě kombinované červenou barvou (tzv. skejťácké).

 

Policie ČR se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pohřešovaném Dominiku Macháčkovi. Jakékoliv informace k jeho pobytu, pohybu či výskytu mohou občané sdělit v pracovní dobu od 7 do 15 hodin na telefonní linku 974 778 336, 974 778 337, případně kdykoliv na bezplatnou telefonní linku 158. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style