Václav Vydra zve do Turecké kavárny

Václav Vydra zve do Turecké kavárny
ilustrační foto

Agentura Mamut pořádá další z letošních kulturních akcí. Tentokrát je to divadelní představení Turecká kavárna. Dne 21. října bude k vidění v Kulturním domě v Jesenci.

V 19 hodin začne divadelní představení, které zahrnuje tři téměř detektivní příběhy. Jejich autorem je Robert Thomas, který si dal za úkol diváky nejen pobavit, ale nabídnout jim rovněž nečekaná rozuzlení příběhů. I zdánlivě obyčejné a všední situace totiž mohou nenadále dospět k naprosto neočekávanému závěru, a to ne vždy úplně standardní cestou.

Autor ve svých příbězích sází především na herecké ztvárnění jednotlivých postav, které jsou vymyšleny 
a popsány opravdu brilantně. Z Thomasových inscenací je také znát, že oplývá láskou 
k dramatizaci.V hlavních rolích detektivní komediální inscenace uvidí diváci Václava Vydru, Naďu Konvalinkovou a Janu Bouškovou. Tato herecká trojice se svých rolí zhostila s elánem sobě vlastním a je zárukou, že autorův úmysl došel svého naplnění.

Přestože divadelní veselohra Turecká kavárna spatřila světlo světa před více než dvaceti lety, je její obsah stále aktuální. Obzvlášť ta poslední část, která nese název Zlatý pan ministr, jako by se přihodila před pár dny. Ostatně, vše budete moci posoudit. Chystáme totiž soutěž o vstupenky! (ber)

Poslat nový komentář