úspěchy

Cenné kovy na konci roku pro Judo Sokol I Prostějov

Foto Zdeněk Gottwald

Ondřej Vašut z oddílu JUDO Sokol I Prostějov se pod vedením trenéra Judo Orel Židlochovice vydal na Pražský adventní pohár, kterého se letos účastnili závodníci ze 77 klubů celé ČR. Ondra startoval ve dvou různých věkových kategoriích, kdy kromě dorostenecké kategorie startoval i v seniorech. V dorostencích Ondra navážil do -90 kg, v mužích vzhledem k povolené 2 kg toleranci do -81 kg. Nakonec ale z důvodu malého počtu závodníků v kategorii -81 kg, byl Ondra přesunut do -90 kg i v seniorech.

V kategorii U18 měl Ondra pouze jednoho soupeře, se kterým si v obou vzájemných utkáních dokázal poradit na jedničku! V této věkové kategorii tak Ondra po dvou ipponech vybojoval krásné první místo! Během probíhající kategorie dorostenců se Ondra vzhledem k časovému harmonogramu turnaje musel zvládnout prát současně i v kategorii mužů. Zde se Ondra po třech utkáních umístil na pěkném druhém místě a z Prahy tak odjel se dvěma cennými kovy a pro Judo Sokol I Prostějov získal 10. místo v pořadí klubů. Toto je důkazem jeho poctivé přípravy pod vedením trenéra Petra Sedláčka