1. SK si dojelo do vedoucího Třince pro "bůra"

Prostějovští fotbalisté nestačili v zápase 28. kola Moravskoslezské fotbalové ligy na vedoucí Třinec.

Zápas skončil nelichotivým skóre 1:5. 1.SK sice vedlo 1:0, když už 17. minutě skŕoval Zatloukal, ale do přestávky Třinec otočil na 2:1. V druhém poločase již gólově třinečtí dominovali a přidali další tři branky.

V posledních dvou kolech hraje Prostějov v sobotu doma s Břeclaví a o týden později potom v Kroměříži. K udržení třetí příčky bude potřebovat v jednom ze zápasů vyhrát nebo čekat na klopítnutí "béčka" Sigmy.

FK Fotbal Třinec – 1. SK Prostějov 5:1 (2:1)Branky: 19., 74. Malíř, 43. Juřena, 78. Čtvrtníček, 86. Gavlák – 17. ZatloukalRozhodčí: Ogrodník – Miko, Boček; bez ŽK. Diváků: 632.

Sestavy:FK Fotbal Třinec: Lipčák - Matoušek, Hupka, Švec, Eismann - Malíř, Kyselý (87. Buryan), Čtvrtníček (81. Klimas), Motyčka, Juřena (89. Samek) - Gavlák. Trenér: Miroslav Kouřil.1. SK Prostějov: Bureš – Hloch, Hunal (59. Mazouch), Zbožínek, Kazár – Pančochář (63. Machálek), Pavlík, Zelenka, Hirsch – Zatloukal, Pospíšil (81. Fládr). Trenér: František Jura.