Místo chlapa zmlátila auto
Vydáno: So, 11/16/2013 - 12:36
K nezvyklému případu vyjížděli minulý týden strážníci. Dáma, která se slovně pustila do řemeslníka, mu vzápětí zničila auto.
"Žena venčící psy procházela kolem domu, kde řemeslníci opravovali fasádu. Jednomu z nich, kterého znala, začala nadávat a po té prokopla přední blatník jeho vozu. Ani to ji neuklidnilo a tak sebrala kus lešení a praštila jím do zadního blatníku,“ popsala kuriózní situaci strážník Jana Adámková s tím, že žena pak odešla domů.
Předběžná vyčíslená škoda byla odhadnuta na více jak 5 tisíc korun, případ si převzala Policie ČR.


Poslat nový komentář