Určice zdolaly Losiny gólem z poslední minuty

ilustrační foto

Určice - Fotbal plný branek v utkání, které mělo být jasnou záležitostí domácích, nakonec se však změnilo v drama do poslední minuty. Takový byl zápas 20. kola krajského přeboru mezi Určicemi a Velkými Losinami.

V úvodu šli do rychlého vedení domácí zásluhou Trajera a Vaňka, a nic nenaznačovalo, že by s utkáním měl mít druhý celek tabulky problémy. Vzápětí po úvodních gólech Určic však snížil losinský Uvízl a v 21. minutě dokonce srovnal Navrátil. Tímto bleskovým úvodem jakoby obě mužstva vyčerpala svoji střeleckou potenci a před oběma brankami se pak dlouho nic nedělo. Domácí měli šanci těsně před poločasem v podání Lose, hosté naopak mohli skórovat po změně stran v 74. nebo 88. minutě, ale ani Krejčí, ani Navrátil nedali. Přesnou mušku nakonec našel až v poslední minutě určický Vodák a náš momentálně nejlepší okresní zástupce v krajském přeboru si připsal druhé jarní vítězství.

Trenér Určic Evžen Kučera byl po utkání pochopitelně spokojen s tříbodovým ziskem, ale mrzelo ho zbytečné zdramatizování dobře rozehraného duelu. „Proti vyrovnanějším a kvalitnějším celkům se nám hraje lépe,“ dodal Kučera.

TJ Sokol Určice – Sokol Lázně Velké Losiny 3:2 (2:2) Branky: 6. Trajer, 9. Vaněk, 90. Vodák – 13. Uvízl, 21. Navrátil Žluté karty: Bokůvka, Kiška, Mlčoch – Havlíček, Nedvěd Rozhodčí: Křepský – Kopecký, Ráb. Delegát: Peřina. Diváků: 150

Sestavy: Určice: Nejezchleb – Petržela, Skopalík, Peka, Ján (46. Mlčoch) – Bokůvka, Los (60. Hochman), Vodák, Vaněk – Kiška, Trajer. Trenér Evžen Kučera Velké Losiny: Toman – Havlíček, Gargulák, Němeček, Nedvěd – Smrž, Kloss, Klemsa, Krejčí (84. Hložána) – Navrátil, Uvízl. Trenér: Radek Svedek