1. SK prohrálo ve Zlíně

Prostějovským fotbalistům se zatím na jaře příliš nedaří. Další bodovou ztrátu si dnes připsali ve Zlíně, kde prohráli s domácím "béčkem" 4:3. Než se hosté rpzkoukali už prohrávali v 15. minutě 0:2, a přestože těsně před přestávkou Prostějované zásluhou Pospíšila snížili, šli do šaten za hrozivého skóre 1:4.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil a 1. SK z tlaku vytěžilo dvě branky (Dostál a Zbožínek). Vyrovnat se mu ovšem nepodařilo a ze hřiště aktuálně 12. Zlína si žádný bod neveze.

FC FASTAV Zlín „B“ – 1. SK Prostějov 4:3 (4:1)Branky: 12. Matějov, 15. Linek, 34. Červenka, 42. Holík – 41. Pospíšil, 65. Dostál, 87. Zbožínek

Rozhodčí: Vostrejž - Šenkýř, Batík; ŽK: Kopečný (Zlín), diváků: 145.

Sestavy:1. SK Prostějov: Kofroň – Dostál (79. Svozil), Hloch, Zbožínek, Krejčíř – Hirsch, Pavlík, Zelenka, Fládr (46. Zatloukal) – Pančochář, Pospíšil. Trenér: František Jura.

FC FASTAV Zlín „B“: Dostál – Bartolomeu, Linek, Kostka, Jelínek (25. Šumbera) – Salachna, Dobeš, Ruskovský - Matějov (79. Kopečný), Holík (89. Igwe), Červenka. Trenér: Jaroslav Švach.