Čechovice vyhrály nad Plumlovem zaslouženě 2:1!

Foto Lubomír Kaprál

V neděli odpoledne bylo odehráno na hřišti v Čechovicích okresní derby mezi domácími Čechovicemi a Plumlovem. Domácí byli celé utkání lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli 2:1 i přesto, že od 31. minuty hráli pouze v deseti.

Již ve 3. minutě totiž fauloval na hranici velkého vápna domácí gólman Klimeš pronikajícího útočníka Plumlova a po zásluze viděl žlutou kartu. V 31. minutě v přerušené hře zakopl míč, za což viděl druhou žlutou kartu a musel se poroučet z hřiště. V té době již Čechovice vedly 1:0. Autorem gólu byl Kolečkář, který po rohovém kopu hlavičkou rozvlnil síť za zády brankáře hostí. Kolečkář často ohrožoval soupeřovu branku a byl u toho, kdy se Čechovice dostaly do dvoubrankového vedení. V 57. minutě po chybě obrany se dostal k míči, pronikl do šestnáctky soupeře, nezištně přihrál volnému Jáhlovi a bylo to 2:0. Plumlovu se podařilo snížit až v poslední minutě utkání. Úspěšným střelcem byl Klváček. Na zisk bodu to ale nestačilo.