Hádku řešil půllitrem. Hodil jej do okna!
Vydáno: So, 03/21/2015 - 08:30
V úterý v tomto týdnu si třiadvacetiletý mladík přišel pro tašku se svými věcmi. Při předávání došlo mezi ním a manželem jeho matky ke slovní rozepři.
"Poté mladík vhodil do okna přízemního bytu po muži půllitr s pivem. Sklenice se rozbila o okenní rám a mok polil bydlícího. Bratr agresora stačil přivřít okno a tím zabránit zranění. Celá událost postoupena správnímu orgánu pro podezření z přestupku proti občanskému soužití dle § 49/1 c, zák. č. 200/1990 Sb. Za toto protiprávní jednání je možné udělit pokutu do 20 000 Kč", uvedla strážník Jana Adámková z Městské policie Prostějov. (red)

Poslat nový komentář