Jestřábi vezou z Valmezu bod

Jestřábi vezou z Valmezu bod
ilustrační foto

Na soupeře, jehož hlavní taktika je pevná obrana, opět nenašel prostějovský tým účinnou zbraň. 

Prostějov začal velmi dobře. Již na začátku utkání si vytvořil tlak, který vyústil v gól. Ve druhé minutě ujel domácí obraně Robin Ševčík a krásnou střelou Slováka překonal. Naneštěstí Bobři vzápětí odpověděli. Miroslav Varga se dostal přes obranu hostí a bláfákem Sedláře překonal. Pět minut před koncem první třetiny uteklo Valašské Meziříčí na rozdíl jedné branky. Marek Hnebl se se štěstím dostal k puku a sám před Sedlářem zakončil. Vyrovnat měl možnost ještě před přestávkou kapitán hostí Duba. Jeho střelu ale Slovák kryl. 

 

Druhá třetina patřila hostům. Jestřábi si vypracovali několik povedených šancí, ale gól padl jenom jeden. Prostějov v přesilové hře zatlačil domácí hluboko do jejich třetiny neustále odstřeloval Slováka tvrdými střelami. Za záda Valmezského gólmana však prošla až tvrdá střela Duby, který tak vyrovnal skóre.

 

Do třetí třetiny vstoupili Jestřábi opět velmi dobře. Po buly ujel David Šebek se Stejskalem a po krásné souhře vstřelil prvně jmenovaný vedoucí branku. Bobři stihli do konce třetiny vyrovnat. Po závaru před Sedlářovou branku se prosadil Martin Varga, který tečoval Bažkovu střelu od modré. Do konce třetiny bylo k vidění ještě několik pohledných šancí na obou stranách. Skóre se ale nezmněnilo. 

 

V prodloužení se tradičně hrál opatrný hokej. Jedinou vetší šanci měl Zábojník, který ale sám před Sedlářem minul. 

 

V nájezdech byli lepší hosté. Hned první nájezd proměnil Bokoš. Ani jeden ze tří následujících nájezdů neskončil branku. Rozhodující nájez proměnil Patrik Dostál a zaručil tak Valmezu bod navíc. HC Bobři Valašské Meziříčí - LHK Jestřábi Prostějov 4:3. 

Sestavy:

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Vlachynský) -Ambruz, Balga, Blažek, Bokroš, Černý, Dostál, Dvořák, Hartmann, Haas, Knebl, Martiník, Musil, Ovšák, Růčka, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Vašut, Vodný, Zábojník

LHK Jestřábi Prostějov: Sedlář (Musil) - Kumstát, Doseděl, Osina, Kolibár, Peštuka, Paška, Halouska, Tomiga, Stejskal, Duba, Zachar, Ševčík, Černý, Stráněl, Čuřík, Šebek

 

 

-vil-

Poslat nový komentář