Jestřábi v přípravě podruhé padli

ilustrační foto Lubomír Tesař, LHK Jestřábi

Ostrou prověrku před první ligou přichystal Jestřábům Havířov. Tým ze Slezska šel do vedení již po šestadvaceti sekundách, na tuto trefu ještě dokázali Jestřábi odpovědět, ale na dvě další ve druhé části už nikoliv a na havířovském ledě tak padli 3:1.

Už po dvaceti šesti vteřinách hry se radoval havířovský AZ, když se dokázal prosadit Loskot. S průběhem prvního dějství se utkání srovnalo jak herně, tak výsledkově, když srovnal Kajaba. Ve druhé třetině se domácí opět ujali vedení, když se nejprve prosadil Šlahař a v poslední minutě prostředního dějství Haas. Hanáci sice měli snahu v poslední části s výsledkem něco udělat, ovšem toto snažení bylo narušováno příliš častými vyloučeními a k ničemu nevedla ani závěrečná hra bez brankáře. Odvetné utkání v Prostějově je naplánováno na 2.září, ovšem už zítra Jestřáby prověří celek extraligových Pardubic.