Neštěstí, které drtí – malý kluk se zastřelil.

Neštěstí, které drtí – malý kluk se zastřelil.
ilustrační foto

Policisté řeší tragickou událost, která se v minulém týdnu stala v Prostějově. Na život si sáhl školák Základní školy v ulici Melantrichova. Podle našich informací nechal dopis na rozloučenou.

„Je to obrovská tragédie a nechci se vyjadřovat. Nemám sílu cokoli říkat, velice mě to zasáhlo,“ komentoval událost ředitel školy, kam chlapec chodil, Roman Pazdera. Událost potvrdili i prostějovští policisté.

„Případ se skutečně stal, ale s ohledem na rodinu se k němu blíže nebudeme vyjadřovat. Jistě to pochopíte,“ uvedl šéf zdejšího územního odboru Pavel Novák. Podle našich informací se dvanáctiletý chlapec zastřelil. Tragickou událost komentoval i krajský policejní mluvčí Josef Bednařík.

„Můžeme pouze říci, vzhledem k pozůstalým, že dne 18. července došlo ke střelnému poranění nezletilého chlapce. Případ je šetřen jako sebevražda.“(red)

Ilustrační foto: archiv

Komentáře

Někdy si myslím, že "hvězdičkové" filmy za totality měly své opodstatnění. Dnes se podívejte na televizi Dítě přijde ve tři odpoledne ze školy a pokud je doma samo a pustí si televizi.. co tam vidí? Jedna kriminálka za druhou. Ve zprávách?.. To je horor na pokračování. Děti už od malička vidí a slyší jaké násilí se kolem nich děje. Ať je to v blízkém okolí, nebo v celosvětovém měřítku...  Je jen na nás dospělých jaké děti vychováváme a jakou zemi jim zanecháme. 

Poslat nový komentář