Sněhu jsme si neužili, bílo ale je i v dubnu
Vydáno: Ne, 04/13/2014 - 15:45
Letošní zima byla na sněhovou pokrývku víc než skoupá. Matka Příroda se nám to ale rozhodla vynahradit na jaře.
"Kdo by si pomyslel, že "bílo" bude až v dubnu," napsala nám k fotografiím, které pořídila na procházce na Čubernici, čtenářka Jarmila. (red)



Poslat nový komentář