Jaké je vaše magické a osobní číslo? Zjistěte to!

Jaké je vaše magické a osobní číslo? Zjistěte to!
ilustrační foto

Čísla mají mnohem větší význam, než si většina z nás myslí. Matematické zákony řídí vše kolem náš a když řeči čísel správně porozumíte, můžete nahlédnout i do své budoucnosti. Zkuste si ze svého jména a data narození spočítat své osobní magické číslo a své osobní životní číslo.

Numerologie přepokládá, že naše jméno a datum narození nejsou náhodné a uchovávají v sobě kosmické vibrace. Klíč k nim a ke svému vlastnímu osudu najdete díky svému magickému číslu. Převeďte si celé své jméno na čísla, ta pak sečtěte,výsledné číslo opět rozložte na jednotky a sčítejte je tak dlouho, až vám vyjde jednociferné číslo.

Příklad

Lenka Nová

3+5+5+2+1+5+6+4+1 = 32

3+2=5

Magické číslo je 5.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z

 

Stejný postup je i u osobního životního čísla, které si vypočítáte stejným způsobem z data svého narození.

Příklad: 20.4.1992

2+0+4+1+9+9+2 = 27

2+7 = 9

Životní číslo je tedy 9.

Číslo, nebo čísla, pokud vám vyšlo každé jiné, znáte. V numerologii má každé zvláštní význam, který o vás a vašem osudu mnohé prozradí. Díky tomu můžete odhalit svůj charakter, najít své silné stránky i slabiny, a také zjistit, co vás čeká v budoucnu.

Význam čísel

Jedna

Základním a nejtajemnějším číslem je právě jednička. Zahrnuje v sobě mužský i ženský princip, harmonii i chaos, označuje podstatu celého světa. Je-li tvé číslo právě jedna, jsi výjimečná osobnost, předurčená k něčemu velkému. Jsi aktivní, nikdy ti nechybí energie a nebojíš se velkých výzev a cílů.

Dvě

Dvojka je označením spojení, ale kupodivu i protikladu, sporu a rozpolcenosti. A taková jsi i ty. Jsi vyrovnaná, ničím se nenecháš rozhodit, přemýšlíš racionálně. Na druhou stranu jsi velmi váhavá a nerozhodná a než uděláš zásadní krok, dlouho nad ním přemýšlíš. Dvojka je také číslem plodnosti, tvoření, tvůrčí energie. Pravděpodobně máš v sobě mimořádný talent, umělecké nadání.

Tři

Číslo tři má silný magický význam, i v historii, mystice, pohádkách a náboženství se zpravidla objevuje vše důležité ve trojicích. Trojka je symbolem jednoty v mnohosti. Pokud je tvým číslem trojka, jsi energická a sebejistá, vůdčí osobnost. Trojka je číslem konání, znakem tvořivé síly a energického ducha.

Čtyři

Čtyřka označuje světový řád, je číslovkou síly a dokonalosti. Představuje stabilitu, uspořádanost, praktičnost. Je-li tvé číslo právě čtyři, máš ráda neměnné věci, pocit jistoty, stability. Nejsi přelétavá a příčí se ti nevěra.

Pět

Pětka je číslem síly a moci, celistvosti. Nebo také touhy po celistvosti. Proto jsou nositelé tohoto čísla charakterističtí silnou touhou, posedlostí, snahou něco najít. Jsou to lidé roztěkaní, nervózní, dělají víc věcí naráz a ze všeho jsou hodně vystresovaní.

Šest

Šestka je symbolem krásy, cesty k dokonalosti, souladu. Lidé, jejich číslicí je právě šestka, jsou nenapravitelní optimisté, vždy pozitivně naladění, čestní, upřímní. Šestka se také spojuje se štěstím, vítězstvím, využitou příležitostí a zdravím.

Sedm

Sedmička znamená všeobecnost a plnost, je to mystické číslo, které se hojně využívá v symbolice náboženské i filozofické. Je to číslo, které poukazuje na hluboké myslitele, idealisty. Jsi snílek a často víc než racionální potřeby řešíš obecné ideje.

Osm

Osmička je číslem znovuzrození a obnovy, číslem konečného poznání. Její nositelé jsou lidé pokrokoví, perfekcionisté, lidé, kteří hledí dopředu. Osmička je šťastným číslem, značí úspěch a materiální i duchovní rovnováhu.

Devět

Lidé, jejich číslo je devět, jsou vyrovnaní, intelektuálně zaměření, mají pevnou vůli a jsou rozhodní. Devítka je významné magické číslo, je nositelkou duchovní a božské moci. Představuje také stabilitu, nezdolnost a houževnatost. (red)

 

Poslat nový komentář