Nahlásila krádež, kabelku však nechala u rodičů
Vydáno: So, 12/13/2014 - 08:47
Poměrně kuriózní případ zaznamenali strážníci, kdy žena nahlásila odcizení své tašky, kterou měla ponechat na kočárku a vybírat zboží v regálu.
"Po oznámení na Policii ČR a zablokování platební karty vyšlo najevo, že tašku i s peněženkou zapomněla u rodičů," posala strážní Jana Adámková. (red)

Poslat nový komentář