Chtěli dát do sběru starý fotbalový stadion
Na počátku tohoto týdne si "sběratelé" kovů našli další zdroj přivýdělku v našem městě. Tří z nich se vypravili do areálu bývalého fotbalového stadionu a začali odřezávat pilkou kovové části sedadel a opěradel.
Tohoto počínání si naštěstí všiml někdo z občanů a dění nahlásil na linku 156, která patří městské policii. "Při příjezdu hlídky se v areálu bývalého fotbalového klubu nacházeli tři muži. Jeden z nich se snažil upilovat ocelový profil s úmyslem ho zpeněžit. Strážníci mu na místě odebrali pilku a páčidlo, kterým předtím odlamoval laminátové opěrky", uvedla mluvčí mětské policie Jana Adámková. Věc se šetří jen jako přestupek a pachatelé čelí podezření z přestupku proti majetku, který bude řešit správní orgán.
Jen doufejme, že se čin nestane návodem pro další výtečníky! (red)



Poslat nový komentář