Pachatel vloupání do pohostinství byl dopaden!

Pachatel vloupání do pohostinství byl dopaden!
ilustrační foto

Dne 10. února v nočních hodinách došlo ke vloupání do provozovny pohostinství v Prostějově-Vrahovicích. Pachatel po násilném vniknutí do objektu tento prohledal a odcizil zde plazmový televizor s dálkovým ovládáním v hodnotě 1 100 korun. Poškozením vstupním dveří pak způsobil škodu 500 korun.

"Přes noc z 2. na 3. března došlo ke vloupání do prodejny smíšeného zboží v obci Ptení. Také v tomto případě pachatel do provozovny vnikl za použití násilí. Z prodejní plochy poté odcizil 119 krabiček cigaret a 55 lahví alkoholu. Škoda způsobená odcizením zboží byla vyčíslena na 19 408 korun a poškozením zařízení budovy na dalších 5 886 korun," uvedl policejní mluvčí František Kořínek. 

Provedeným šetřením se jako pachatele podařilo ustanovit a obvinit dvaatřicetiletého muže z Přerova. Ten se těchto skutků dopustil přesto, že byl za obdobnou trestnou činnost v minulosti již pravomocně odsouzen. "V případě odsouzení obviněnému za přečin krádež a přečin poškození cizí věci hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta," dodal mluvčí. (red)

 

Poslat nový komentář