V ulicích města se potlouká sexuální agresor, policie ale nic neví

 V ulicích města se potlouká sexuální agresor, policie ale nic neví
ilustrační foto

 

Do redakce dorazilo několik zpráv o napadení mladých žen a dívek, které se v minulých týdnech a dnech měla odehrát v Krasicích. Tazatelé zároveň poukazovali na nečinnost policie, ať městské či státní. Muži zákona ale žádný podobný útok hlášen nemají!

„Minulou neděli kolem 23 hodiny byla v Krasické ulici přepadena moje kamarádka. Chlap  se na ni sápal, roztrhl jí bundu. Měla štěstí, sepnulo čidlo u vchodu, on se lekl a povolil, takže utekla,“ sdělil redakci jeden ze zdrojů, podle kterého šlo asi o 170 cm vysokého muže. Obličej měl krytý kapucí a na hlavě kšiltovku. Se stejnou situací se před několika týdny potýkala jiná mladá žena ve stejné lokalitě. I jí se podařilo utéct.

Bohužel, ani jedna z nich útok nenahlásila na policii. „Žádné takové oznámení neevidujeme. Pokud by některá z žen či dívek měla takovou zkušenost, ať vše neprodleně oznámí na nejbližší policejní služebnu,“ sdělila v úterý odpoledne redakci policejní mluvčí Irena Urbánková.

Pokud jste se tedy staly obětí tohoto agresora, neváhejte to ohlásit. Ne vždy musí takový střet skončit „šťastně“. (ber)

Komentáře

Bimboň mu vlezl na mozek

Poslat nový komentář