Policisté hledají muže. Znáte ho?

Policisté hledají muže. Znáte ho?
Foto PČR

Od července letošního roku řeší policisté obvodního oddělení Přerov dva případy krádeží v přerovských drogeriích. A pátrají po totožnosti muže, který byl v prodejnách v době krádeží přítomen.

K první krádeži došlo 16. července kolem půl šesté odpoledne v prodejně drogerie v Galerii Přerov. Neznámý pachatel odcizil z regálu jeden kus parfému zn. Versace za částku 949 Kč. K další krádeži, při které zmizela z drogerie na ulici Wilsonova toaletní voda zn. Joop Homme v hodnotě 999 Kč, došlo dne 24. 7. krátce po osmé hodině ranní.

"K objasnění případu potřebujeme pomoci s odhalením totožnosti muže, který je zachycen na kamerovém záznamu. Proto se opětovně obracíme na veřejnost s žádostí o pomoc, která by vedla k jeho ztotožnění. Pokud by někdo poznal muže na fotografii, ať informace a poznatky sdělí na telefonních číslech 974 778 651, 974 778 654 nebo 974 778 694. Je také možné dostavit se osobně na Obvodním oddělení Přerov 1, využít bezplatnou linku 158 nebo sdělit jakékoliv poznatky na email pr.oo.prerov.podatelna@pcr.cz," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. (red)

 

 

Poslat nový komentář