Traktor dodávku převrátil

Traktor dodávku převrátil
ilustrační foto
Další fotky: 
Traktor dodávku převrátil

V pátek 8. září 2017 v 9:20 hodin došlo v obci Přemyslovice k dopravní nehodě traktoru a osobního automobilu značky Volkswagen. Dodávka skončila na boku.

„Dle výsledků prvotního šetření mělo k dopravní nehodě dojít tak, že čtyřiatřicetiletý řidič Volkswagenu měl traktor značky Zetor s vlečkou přes plnou čáru předjíždět v době, kdy jeho dvaatřicetiletý řidič chtěl odbočit vlevo. Došlo ke střetu levé přední části traktoru s automobilem. Následkem toho došlo k převrácení automobilu na levý bok," popsal nehodu policejní mluvčí František Kořínek s tím, že ke zranění osob nedošlo. Výše způsobené hmotné škody na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen provedenou dechovou zkouškou.

Oba řidiči jsou nyní podezřelí z přestupku podle zákona o silničním provozu. Příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. Po prohlídce poškození osobního automobilu policisté na místě zadrželi osvědčení o jeho registraci. (red) 

(Foto: PČR)

Poslat nový komentář