Víkendové Mořice obsadí rockeři!

Víkendové Mořice obsadí rockeři!
ilustrační foto

 

Dvanáct kapel si zahraje o víkendu už na třináctém Revival festivalu Mořice. Dvoudenní maraton nabídne takové legendy jako Black Sabbath, Deep Purple, AC/DC či Iron Maiden.

 

Areál Sokola Mořice se otevře už v pátek v podvečer, začátek prvního vystoupení je naplánován na 18 hodin. První vystoupení bude patřit Black Sabbath, pokračovat budou kapely Citron, Deep Purple, Green Day a závěr bude patřit skupině Bon Jovi. Sobota nabídne už od 13 hodin Led Zeppelin, Iné Kafe, Iron Maiden, Metallicu, Kiss, AC/DC, Judas Priest a Schelinger revival.

„Náš Revival festival patří mezi menší open air moravské hudební akce. Počtem je to ale jeden z největších festivalů revivalových kapel v České republice," přidává pozvání starosta Mořic a duše festivalu Jaroslav Knap. Vracející se návštěvníci oceňují především pohodovou atmosféru, která na mnohatisícových festivalech mnohdy chybí. „Letos je to 13. ročník, tak snad bude konečně bez deště," dodává. Mimo muziky Mořice nabízejí možnost přespání ve stanech, dobré občerstvení a také bohatý doprovodný program. Součástí Revival festivalu je již léta i sraz motorkářů.

(rl)

Poslat nový komentář