Gabriela V.G. to rozjela v olomouckém rozhlase
Vydáno: Pá, 11/15/2019 - 09:32
V pondělí 11.listopadu byla zpěvačka, muzikantka, textařka a skladatelka Gabriela V.G. hostem pořadu Rockle na stanici Českého rozhlasu Olomouc. S Jirkou Matějů si povídala nejen o novém albu. Do studia Gabrielu doprovodila její kapela.
Rodačka z Konice začala zpívat ještě v teenagerovském věku s nejrůznějšími lokálními kapelami, které mohly stavět na jejím pěveckém talentu. Slušný ohlas napříč republikou vzbudila skupina Tenebra a její album z roku 2010, jenže poté se zavřela voda.
Teď se už pod svým jménem Gabriela V. G. vrací letos vydaným albem Životní etapy.
(Zdroj: ČRO)
Foto: Tomáš Sedláček


Poslat nový komentář