Lenka Halířová vydala sbírku básní. Už třetí

Lenka Halířová vydala sbírku básní. Už třetí
ilustrační foto
Další fotky: 
Lenka Halířová vydala sbírku básní. Už třetí
Lenka Halířová vydala sbírku básní. Už třetí
Lenka Halířová vydala sbírku básní. Už třetí

Studentka Střední odborné školy podnikání a obchodu Lenka Halířová vydala závěrem loňského roku třetí knihu Terapie inkoustem. Pro Lenku, která letos maturuje v oboru marketingové komunikace a žurnalistiky, je to už třetí kniha.

Už v 15 letech vydala sbírku ,,Klub padlých andělů", následovala sbírka „Síla osudu“. Třetí knihou je Terapie inkoustem. „Tato básnická sbírka je především o lásce, zlomených srdcích, ale i každodenních maličkostech, jako je ranní káva, noční obloha plná hvězd a rozkvetlé lány květin. Nejde jen o city, které spojují či rozdělují jednoho člověka s druhým. Jde o spojení přírody, myšlenek a snů. O věci, které si zaslouží mnohem více pozornosti, než které se jim dostává,“ říká autorka.

Kniha byla během jednoho večera vyprodaná, ale je možné si ji opět zakoupit a na internetových stránkách knihkupectví Kosmas. (ber)

Foto: FB

Poslat nový komentář