Sportovní den v Lipce připravili strážníci
Městská policie, ve spolupráci se Sportcentrem uspořádala pro klienty centra denních služeb Lipka, zábavné sportovní soutěžní dopoledne. Soutěží se zúčastnila třicítka klientů denního stacionáře, různých věkových kategorií. Za město Prostějov všechny účastníky přišli přivítat a pozdravit náměstkyně Marcela Župková a Milada Sokolová a náměstkové Jiří Pospíšil a Jiří Rozehnal.
Soutěžící si mohli projít celkem sedm stanovišť, které pro ně připravili strážníci městské policie ve spolupráci s pracovníky Sportcentra. Nejvíce klienty stacionáře zaujala střelba na laserové střelnici, střelba z luku nebo shazování kuželek míčem. "Dále si soutěžící mohli vyzkoušet dovednosti v disk golfu nebo cornhole tzv. hod kukuřičným pytlíkem na cíl. Součástí byl i stolní hokej tzv. pukec, který byl k dispozici pro hru ve dvou a ve čtyřech. Další disciplínou byl labyrint, kde bylo za úkol dostat míček, za pomocí dvou táhel po dané trase do cíle, aniž by míček spadl do otvorů na desce," uvedla komisařka Tereza Greplová. V rámci dopoledního programu se klientům věnovali čtyři strážníci městské policie a dva pracovníci Sportcentra. Každý soutěžící dostal v závěru balíček se sladkostmi. Celá akce probíhala v příjemné podzimní atmosféře, ve venkovních prostorách areálu Lipky na ulici Tetín. Všichni účastníci si celé dopoledne náležitě užili. (red)




Poslat nový komentář