Zapojme se do sbírky pro Mourek Prostějov z.s. Potrvá do vánočních svátků!
Nepředvídatelné události předchozích let i nadále mění realitu života, hodnoty ale i jistoty nejen lidských bytostí, ale i našich zvířecích přátel. Příběhy bezprizorních zvířátek na Prostějovsku již několik roků mapuje spolek Mourek Prostějov z .s. Zvířátka přijímají mnohdy ve zuboženém stavu, zajištují kastrace či základní veterinární ošetření. Stejně tak zajišťují krmení pro kočky z kolonií, nebo v nastávajícím zimním období tolik potřebné zateplené boudičky.
Dovolujeme si vás pozvat k účasti na materiální sbírce ve prospěch zvířátek bez domova, protože i ona si zaslouží šanci pro život a jednou i nové lidi, po jejichž boku prožijí šťastný a dlouhý naplněný život.
Předmětem sbírky je především stelivo a kvalitní masové konzervy. Sběrná místa jsou u Alice Kučerové, Štarnov 6, Konice, Park Avenue Fashion, Havlíčkova 28, Prostějov a Květinářství Ptáčková, Tyršova 31, Kostelec na Hané. Sbírka potrvá do vánočních svátků. „Věci ale můžete nosit průběžně, předání zprostředkuji,“ vzkazuje organizátorka Alice Kučerová. S případnými dotazy ji můžete kontaktovat na FB – Elsa Kari Kučerová, nebo na kucerova@park.avenue.cz, mbt. 722 729 671.
Kdokoli by měl zájem zřídit sběrné místo, kontaktujte prosím, kvůli koordinaci, zakladatelku sbírky. (red)

Poslat nový komentář