Pódium stojí, betlém je prázdný
Vydáno: Čt, 11/30/2017 - 13:04
Zítra v 17 hodin se rozsvítí prostějovský vánoční strom. Rozsvícení doprovodí hudební vystoupení zpěváka Pavla Callty.
Zatímco pódium, umístěné tentokrát před radnicí a ne v blízkosti samotného stromu, už stojí, betlém zatím na své obyvatele čeká. Určitě ale dorazí, nejpozději zítra ráno. Tak nezapomeňte a odpoledne dojděte i vy. (ber)


Poslat nový komentář