Bronz pro čtvrťáky SK PROSTĚJOV 1913 z turnaje v Humpolci

Bronz pro čtvrťáky SK PROSTĚJOV 1913 z turnaje v Humpolci
Foto SK PROSTĚJOV 1913

Hned na prvním turnaji pod hlavičkou nového klubu SK PROSTĚJOV 1913 se podařilo čtvrťákům získat bronz na turnaji BERNARD CUP mini 2007 v Humpolci.

Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, během dvou dnů hráči odehráli dvanáct utkání a obsadili krásné třetí místo. První zápas ve skupině Prostějované odehráli s mužstvem HC Motor Č. Budějovice 4:8 a 7:3, dále rozstříleli tým HC Světlá nad Sázavou 12:1 a 9:0, v posledním zápase prvního hracího dne si s naprostým přehledem poradili s vrstevníky HC Dukla Jihlava 12:2 a 11:1. Druhý den absolvovali ve skupině zápas s týmem BK Havlíčkův Brod, který porazili 11:3 a 7:3 a čekal je boj o první místo ve skupině.

„Po dramatickém boji prostějovští borci podlehli v prvním zápase mužstvu SKLH Ždár nad Sázavou 3:4, ve druhém zápase remizovali 6:6. Díky vyrovnávacímu gólu z poslední minuty druhého utkání se Žďárem obsadily prostějovské hokejové naděje druhé místo ve skupině a mohly se těšit na zápas o bronz. Dvojutkání o třetí místo s týmem Uničova nabídlo bitvu s velice zajímavou zápletkou. První zápas skončil těsně 6:5 pro Prostějov. V druhém hráči hledali recept na vynikající gólmany a dlouho byl nerozhodný stav 1:1. Výhra Uničova by zápas poslala do samostatných nájezdů, ale to mladí Prostějované nepřipustili a ke konci zápasu přidali ještě dvě branky. Čtvrťáci z SK PROSTĚJOV 1913 pod vedením kouče Filipa Smejkala dosáhli skvělého úspěchu a odvezli si z Humpolce bronzové medaile," uvedla Martina Marková z SK PROSTĚJOV 1913.

Zdroj: SK Prostějov 1913

Poslat nový komentář