OBRAZEM: Sokol Čechovice – Sokol Mostkovice 2:1

Foto Lubomír Kaprál

Ve 4. kole 1. A třídy nastoupila na hřišti v Čechovicích v okresním derby domácí jedenáctka proti hráčům z Mostkovic. Jednalo se o souboj prvního s druhým.

Ve vyrovnaném prvním poločase si ani jedno z mužstev příliš gólových příležitostí nevytvořilo. Za zmínku stojí příležitost domácích z 15. minuty, kdy se po chybě obrany dostal k míči Haluza, zakončoval akci v pádu, ale gól z toho nebyl. Jedinou branku první půle zařídil po půl hodině hry domácí Jahl – 1:0. V úvodu druhého poločasu nachytal Šlézar domácího brankáře Poláka na švestkách. Všiml si jeho špatného postavení a pěkným lobem jej přehodil – 1:1. V závěru utkáni mohly jít do vedení Mostkovice. Šlézarovu střelu gólman pouze vyrazil a následná střela skončila na břevně. Když už se zdálo, že utkání směřuje k dělbě bodů, dostal se k míči střídající Pospíšil a zařídil, že všechny body zůstanou v Čechovicích - 2:1.