Sokol Čechovice - Beňov 3:2 (2:1)

Sokol Čechovice -  Beňov 3:2 (2:1)
Foto Lubomír Kaprál

Čechovicím zápas minulého kola nevyšel, když v okresním derby prohrály v Mostkovicích, a tak v neděli 16. dubna potřebovaly v každém případě bodovat naplno, pokud chtěly udržet kontakt s čelem tabulky.

V prvním poločase, nejen díky podpoře větru, měli častěji míč na kopačkách hráči Čechovic. Prakticky hned z prvního útoku se také ujali vedení, autorem gólu byl Matula - 1:0. Ve 21. minutě nastřelil domácí Novák tyč. Stejný hráč po centru od Haluzy překonal v 34. minutě Beňovského gólmana podruhé. V poslední minutě prvního poločasu skórovali hosté. Po rohovém kopu se trefil do sítě hlavou Navrátil. Po změně stran nejprve Hatle zazdil tutovou šanci, když z několika metrů přestřelil branku. V 71. minutě však udělal reparát a zvýšil vedení svého mužstva na - 3:1. V poslední minutě utkání odpískal hlavní rozhodčí penaltu za faul. Míč si na značku pokutového kopu postavil Ďopal, s přehledem ji proměnil a dal výsledku konečnou podobu - 3:2.